Tr.AmazingHope.net (ana sayfada) Tr.AmazingHope.net

evrende hayat izleri boşuna bir yüzyılı aşkın arıyor

Evrim mi Yaratılış?

356_vznik_zovota_vesmir.jpg

evrende hayat izleri boşuna bir yüzyılı aşkın arıyor

Eklendi: 17.02.2011
Görüntüler: 71896x
Konular: Evrim mi Yaratılış?
PrintTisk
356_vznik_zovota_vesmir.jpg

The Great Controversy

Order the book: "THE GREAT CONTROVERSY", which describes the Biblical view of the Past, Present and the Future. You will get to know about the faith of the first Christians, but also about the first compromises divaricating from the teachings of Jesus Christ. You will remind yourself why reformers had to fight for the purification of the Church and why is so many of Christian trends today. The Biblical view of the complete conclusion of the history has been fulfilled with the absolute exactness. Do you want to be also ready?
Available translations: Czech, Slovak, English, German, French, Russian.

Birçok artık hayat evrende başka gelişebilir inanıyorum. Aslında, yaşam izleri "su ve iyi koşullarda bir yaşam var kılan da bazı bilim adamları ilkel kavramı, sadece yüzünden boşuna tamamen bir yüzyıldan fazla arıyoruz vardır! yaşam için umutsuz arama uzayda değil, aynı zamanda yeryüzündeki hayatın kendisi ortaya olamayacağını giderek daha açık bilimsel kanıtlar lider. nedenle, materyalist ve ateist hayalperest içine hayatın kökeni yerinden etmek "bilinmeyen gizemli ulaşır." tesadüf ve ihtimalsizlik olasılıkla (yaklaşık akıllı olacak ne , gerçek varsa o 5 / 10 =% 90?).

zaten belirtildiği gibi, kendisi tarafından steril bir ortamda, yaşam, hayat mikroplardan ücretsiz olarak oluşamaz. (Bu nedenle korunmuş barış yapabilir budur.) Yaşam izleri yakın evrendeki her yerde bulunamadı - hayat hayat sadece çünkü! o kadar (bu kadar yeterli zaman!) kolay olsaydı, gezegenlerin gelişti ve neden, ilk şeylerden daha kolay? Belki yarı iletkenler? Silikon ve sağ, orada yeterince zaman nedir? bir program ya da düşünme tasarımcı, en karmaşık makine dünya, yaşayan bir organizma olmadan, sadece bu yüzden körü körüne oluşturabilir cansız maddenin evrimsel hayal göre. Ayrıca, kendi üretimi için karmaşık bir program. Neden bir şey çok basit, cansız geliştirmek değil mi?

Neden "Doğa" ilk taş evler veya plastik torba gibi plastik hidrokarbonlar, yapılmış değil mi? , Hatta bir yaratamazsınız canlı bir hücre - ve daha basit şeyler (ölü) atladı Neden sadece kompleks inşa başladı?

Başka bir deyişle, kendileri yapamaz, bu yüzden bir saatçi yükselmeye seyretmek? Evin hayır, evet mason? Doğa, ancak bir plastik torba yapmaz bir kimyager mi? Sadece su, sıcaklık, ışık ve milyonlarca yıl, ateist propaganda ve öğrencilerin zihinleri ve on yıllar boyunca kamu propírají sözde "sert bilim", diyor.

Kaynak: http://kreacionismus.cz/hewer/

İş 38,4-13 - Ben yeryüzünde kurulan sen neredeydin? Sadece anladığını zaman söyle. Kim boyutları belirlenir? Kesinlikle biliyorum! Kim tekrarlandı oy? Temel ne içine gömülü? Kim sabah yıldızları ve koro seslendirdi zaman Tanrı'nın bütün çocukları sevinçle bağırdı, köşe taş koydu? Buraya kadar karışık: kapılar o ileri dışarı ben, sanki onun sınırlarını batmıştı kundak sarılı bulut bulut giyinmiş kapı bir kapı dikti ve şöyle dedi rahim olan kustu varken, kapalı kim denizin , ve başka, sizin şişmiş dalgalar burada mola? O koştu kenarları ve hiçbir şey dışarı için yere götürdü, sen, şimdiye kadar hiç yer gösterebilirim Aurora var sabah emretti?

İş 38, 18-19 - Anlayın Dünya'nın boyutlar? Sadece her şeyi anlamak zaman söyle! Hangi yöne ışık yurdu için yolu nedir? Ve nerede karanlık dwells?

İş 38, 31-34 - izin vermek Pleiades ya da Avcı'nın kemer bağları kravat miyim? Onları gezegenler almak için zaman verin, size Anne Ayı ve onun yavrularını yapıyorsun? Aslında kurallar kontrolü? onlar tarafından kontrol edilen ülke Yerleştir? Eğer su bir patlama hissettim bulut arayabilir miyim?


kategoriden İlgili haberler - Evrim mi Yaratılış?

Evrim teorisi ya da İncille yaratma?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg bakalım evrim teorisi için bize getiriyor ne, ne kökeni ve dünyanın evrimi hakkında bize anlatır.Evrenin tarihinin başında inanılmaz yoğun kütle devasa bir patlama oldu. Patlama, "büyük patlama", astrofiziksel evrim, galaktik ve ...
Eklendi: 07.09.2010
Görüntüler: 94915x

Big Bang roztříská bir şey değil kurmak.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Birçok şimdi evrenin büyük bir patlama yarattı olduğuna inanıyorum. Aslında, bir şey morina şut yerine kurmak. big bang - - hiçbir yaratıcı rol oynadı Bugün, açıkça evren ve bir projeksiyon olduğunu ...
Eklendi: 23.02.2011
Görüntüler: 66034x

Evrim vs Yaratılış

82_latimerie-podivna.jpg var mı hiç merak ne adam okullarda öğretilen kökeni ve ne genel olarak düşünülmektedir? Nasıl evrim teorisi geldi ve aslında gerçeklere dayanan veya Darwin'in düşüncesi olduğunu ateist ve bugün bile birçok ...
Eklendi: 07.09.2010
Görüntüler: 70837x

Video - hayat hikayesi - Prof Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Prof Dr Walter Veith hikayesi bakın. Uzun yıllar boyunca, bir ikna ateist olduğunu ve evrim Üniversitesi'nde ders verdi.dikkatlice evrimin gerçekleri inceleyerek bu evrimsel teori doğru olamaz gerçekleştirmek için geldim. Tanrı gerçekten ...
Eklendi: 15.12.2010
Görüntüler: 90902x

Gezegenimizin buz Çözülme - İncil büyük bir "laboratuvar notları" verir

369_planeta_zeme.jpg Genesis 1,2 - toprak karanlık, uçurum üzerinde ve Tanrı'nın Ruhu suların üzerinde süpürdü geçersiz ve boş idi."Derin uzayda bulunan Water Planet, son derece evrende hüküm süren düşük sıcaklıklarda, sönük yıldız buzlu ...
Eklendi: 25.02.2011
Görüntüler: 77472x

Tr.AmazingHope.net - evrende hayat izleri boşuna bir yüzyılı aşkın arıyor